rodinný ovocný lihovar žešovská pálenice

o společnosti

Žešovská pálenice s.r.o. je rodinným ovocným lihovarem, který se přes svou nedlouhou historii (byl založen v roce 2002) těší velkému zájmu pěstitelů ovoce z širokého okolí města Prostějova. Kvalitní zpracování ovocného kvasu v moderně vybavené pálenici je samozřejmostí, které dokladem je každoroční zvyšovaní objemu "vypálených" domácích lihovin a spokojenost zákazníků.

Nikoliv nepodstatnou stala se v Žešovské pálenici výroba velmi jemných a vysoce kvalitních destilátů, slivovice a višňovice (viz odkaz hlavní produkty), které vynikají charakteristickou vůní a chutí. Vysoce vyzrálé ovoce je pro tyto účely vyhledáváno a sbíráno v těch nejlepších moravských sadech. Moderní rektifikační kolony, jež umožňují v jediném procesu získat třikrát destilovanou pálenku, jsou pak zárukou vysoké kvality konečného produktu.

Kvalita nade vše, to je zásadní krédo zakladatelů pálenice, manželů Jana a Růženky Kleinerových, přitom je samozřejmostí, že i zákazníci z řad drobných pěstitelů, mohou využít (a také využívají) i víceméně nadstandardní služby, jako například průběžné sledování kvality kvasu a určení nejvhodnějšího okamžiku pro jeho zpracování.e-mail: info@lihovarnictvi.cz (máte-li dotaz), objednavky@palenice.biz (v případě objednávky)
tel/fax: 582 340 428, mobil: 777 857 543 (p. Kleiner)

designed and created by jan matt hájek © 2007 jan.hajek@airforce.cz