rodinný ovocný lihovar žešovská pálenice

hlavní produkce firmy

 • Jak je i uvedeno na úvodní stránce našeho webu, hlavním předmětem produkce rodinného ovocného lihovaru Žešovská pálenice je výroba tradičních ovocných destilátů a to výhradně ze švestek a z višní, tedy slivovice a višňovice. Právě v této oblasti dosahuje kvalita ovocných pálenek nejvyšších standardů, pověst o jejich chuti a aroma se šíří po kraji, celé české zemi a dál za její hranice.

  Vzhledem k tomu, že kvalita je nejdůležitějším kritériem při výrobě, včetně sběru vhodného vyzrálého ovoce, může se kterýkoliv odběratel spolehnout, že slivovice nebo višňovice dodaná mu Žešovskou pálenicí, splní, ale spíše předčí, všechna jeho očekávání.

  Způsob, jakým dosahujeme vynikající chuti ovocných destilátů, není možné (z pochopitelných důvodů) popisovat do podrobna, avšak všeobecně lze konstatovat, že na konečném vysokém stupni kvality se rovnoměrně podílí výběr ovoce, péče o správný průběh kvašení a nakonec, samozřejmě, i použití nejmodernějších technologií při výrobě.

  Slivovici a višňovici s označením KLEINER (viz ilustrační snímky vlevo na každé stránce webu) dodáváme ve skleněných lahvích o obsahu 500 ml, případně 40 ml. O cenách a termínech dodání zboží se prosím informujte na naší e-mailové adrese nebo telefonicky.  e-mail: info@lihovarnictvi.cz (máte-li dotaz), objednavky@palenice.biz (v případě objednávky)
  tel/fax: 582 340 428, mobil: 777 857 543 (p. Kleiner)

  designed and created by jan matt hájek © 2007 jan.hajek@airforce.cz