rodinný ovocný lihovar žešovská pálenice

ceníky

 • FAQ (frequently asked question) neboli často kladenou otázkou v případě služeb a obchodu všeobecně je, nakolik ta legrace přijde, anóbrž zač je toho loket, či chcete-li, kolik stojí vypálení, respektive je-li to vůbec výhodnější než koupit si nějakou pálenku v obchodě.

  Počty jsou navýsost snadné. Za 1 litr pálenky o lihovitosti 100% zaplatíte v Žešovské pálenici 240,- Kč; z toho připadne 133,- korun na spotřební daň, 50,- Kč je obchodní marže a zbývajících 57,- Kč spolyká v součtu použitá energie, tedy především plyn, ekologická likvidace výpalků atd.

  Takže pro jednoduchost - 1 litr ovocné pálenky o skutečné lihovitosti 50% přijde na 120,-Kč, to je asi pětina ceny, kolik běžně stojí 1 litr (lihem zjemňované !) slivovice v obchodech. Že se domácí pálence nic komerčního nevyrovná, o tom se spory nevedou a proto není co řešit.

  Ohledně cen naším lihovarem vyráběných značkových destilátů, slivovice a višňovice, se v případě zájmu informujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, neboť tyto podléhají sezónním výkyvům a jsou samozřejmě závislé i na odebraném množství.  e-mail: info@lihovarnictvi.cz (máte-li dotaz), objednavky@palenice.biz (v případě objednávky)
  tel/fax: 582 340 428, mobil: 777 857 543 (p. Kleiner)

  designed and created by jan matt hájek © 2007 jan.hajek@airforce.cz